4/1

179
0

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-SX-MMD

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 28 اردیبهشت 1400

خرید ماژول فیبر نوری سیسکو مدل "GLC-SX-MMD" با مشخصات فنی 1000BASE-SX short wavelength; with DOM. جهت بررسی و مشاهده قیمت انواع "ماژول سیسکو" از فروشگاه افق داده‌ها ایرانیان دیدن فرمایید.

سفارش گذاری 180 روزه

فروشنده: ساناز شرفی
ضمانت اصالت کالا
7 روز ضمانت بازگشت
خدمات پس از فروش
گارانتی کالا

مشخصات فنی :

  • Wavelength : 850 nm
  • Fiber Type : MMF
  • Operating Distance :
    • with MMF : 1000 m
  • The hot-swappable input/output device plugs into a Gigabit Ethernet port or slot
  • Flexibility of media and interface choice on a port-by-port basis, so you can “pay as you populate”
  • Robust design for enhanced reliability
  • Supports Digital Optical Monitoring (DOM) capability
  • Family Matrix Support :
    • /C2960P/C2960S/C2960C/C2960X/C2960XR/C9400/C9500/C2940/C2950/C2960L/C2960CX/C2970/C2975/C3560CX/C6500/C6800/C2350/
    • C2360/C2960P/ASR900/C4900/C9300/ASR9000/C6000/ASR1000/ASR903/ASR901/ASR920/C3750/C4500/C4500X/C2960P/C3850/C3750X/
    • C3650/C3560/C3560C/C3560X/C2960/ISR3900/ISR4000/ISR2900/C9200/C9200L/C9600/C9300L/C9800/Firepower/C1000/ISR1100/C8500/C8300
    • /C9300X

دانلودها

محتواهای مرتبط

نظرات کاربران:

برچسب ها

شرکت مهندسی افق داده ها ایرانیان
استمرارقدم ها، تحقق رویاها
تماس با ما:
آدرس: تهران - خیابان مفتح شمالی - خیابان شهید ملایری پور - پلاک 100 واحد 10
تلفن: 58152000-021
فکس: 58152300-021
ایمیل: info@ofoghdadeha.com
دسترسی سریع:
 
logo-samandehi
تمامی حقوق این وبسایت برای شرکت مهندسی افق داده ها ایرانیان محفوظ است.
Copyright 2020 - 2022, Ofoghdadeha. All rights reserved