4/1

385
0

ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC16G-SW

آخرین بروزرسانی: شنبه 4 آذر 1402

خرید ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC16G-SW با مشخصات فنی Cisco 16Gbps Fibre Channel SW +SFP و LC. جهت بررسی و مشاهده قیمت انواع "ماژول سیسکو" از فروشگاه افق داده‌ها ایرانیان دیدن فرمایید.

سفارش گذاری 180 روزه

فروشنده: ساناز شرفی
ضمانت اصالت کالا
7 روز ضمانت بازگشت
خدمات پس از فروش
گارانتی کالا

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو  DS-SFP-FC16G-SW :

  • Fiber Type : MMF
  • Max Operating Distance :
    • with MMF : 400 m
  • Speed : 14 Gbps
  • Connector Type : LC connectors
  • Cable Type : Duplex Fiber
  • +Form Factor : SFP
  • Data Rate : 16Gbps

دانلودها

محتواهای مرتبط

نظرات کاربران:

برچسب ها

شرکت مهندسی افق داده ها ایرانیان
استمرارقدم ها، تحقق رویاها
تماس با ما:
آدرس: تهران - خیابان مفتح شمالی - خیابان شهید ملایری پور - پلاک 100 واحد 10
تلفن: 58152000-021
فکس: 58152300-021
ایمیل: info@ofoghdadeha.com
دسترسی سریع:
 
logo-samandehi
تمامی حقوق این وبسایت برای شرکت مهندسی افق داده ها ایرانیان محفوظ است.
Copyright 2020 - 2024, Ofoghdadeha. All rights reserved