4/1

239
0

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-U

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 4 بهمن 1402

خرید ماژول فیبر نوری سیسکو مدل "GLC-BX-U" با مشخصات فنی 1000BASE-BX10-U upstream bidirectional single fiber; with DOM. جهت بررسی و مشاهده قیمت انواع "ماژول SFP سیسکو" از فروشگاه افق داده‌ها ایرانیان دیدن فرمایید.

سفارش گذاری 180 روزه

فروشنده: ساناز شرفی
ضمانت اصالت کالا
7 روز ضمانت بازگشت
خدمات پس از فروش
گارانتی کالا

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-U :

  • Wavelength : 1310 nm
  • Fiber Type : SMF
  • Operating Distance :
    • with SMF : 10km
  • DOM Support : yes
  • Hot swappable to maximize uptime and simplify serviceability
  • Flexibility of media and interface choice on a port-by-port basis, so you can “pay as you populate”
  • Robust design for enhanced reliability
  • Supports Digital Optical Monitoring (DOM) capability
  • Family Matrix Support :
    • C2960P/ C2960S/ C2960C/ C2960X/ C2960XR/ C9400/ C9500/  C2960L/ C2960CX/ C3560CX/ C6500/ C6800/ ASR900/ C4900/ C9300/ ASR9000/ C6000/ ASR1000/ C2960P/ ASR903/ ASR901/ ASR920/ C3750/ C4500/ C4500X/ C3850/ C3750X/ C3650/ C3560/ C3560C/ C3560X/ C2960/ ISR3900/ ISR4000/ ISR2900/ C9200/ C9200L/ C9600/ C9300L/ C9800/ C2960P/ C1000/ ISR1100/ CBS350 Series/ CBS250 Series/ C8500/ C8300/ C9300X/ C8200/ C9200CX/ C9300LM/ C1100/ C1200/ C1300

دانلودها

محتواهای مرتبط

نظرات کاربران:

برچسب ها

شرکت مهندسی افق داده ها ایرانیان
استمرارقدم ها، تحقق رویاها
تماس با ما:
آدرس: تهران - خیابان مفتح شمالی - خیابان شهید ملایری پور - پلاک 100 واحد 10
تلفن: 58152000-021
فکس: 58152300-021
ایمیل: info@ofoghdadeha.com
دسترسی سریع:
 
logo-samandehi
تمامی حقوق این وبسایت برای شرکت مهندسی افق داده ها ایرانیان محفوظ است.
Copyright 2020 - 2024, Ofoghdadeha. All rights reserved