4/1

101
0

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR-S

آخرین بروزرسانی: شنبه 1 اردیبهشت 1403

خرید ماژول فیبر نوری سیسکو "SFP-10G-LR-S" با مشخصات فنی Cisco 10GBASE-LR SFP+ Module for SMF S-Class. جهت بررسی و مشاهده قیمت انواع "ماژول سیسکو" از فروشگاه افق داده‌ها ایرانیان دیدن فرمایید.

سفارش گذاری 180 روزه

فروشنده: ساناز شرفی
ضمانت اصالت کالا
7 روز ضمانت بازگشت
خدمات پس از فروش
گارانتی کالا

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR-S :

  • این ماژول در حالت Single-Mode Fiber تا مسافت 10 کیلومتر را پشتیبانی می کند.
  • Cable Type : SMF
  • Type  : 10GBASE-LR 1310nm SMF
  • SFP-10G-LR-S does not support FCoE
  • Family Matrix Support :
    • C2960X/ C2960XR/ C9400/ C9500/ C2960L/ C3560CX/ C6500/ C6800/ C2360/ C4900/ C4900M/ C9300/ ASR9000/ C6000/ ASR1000/ ASR903/ ASR920/ C2960X/ C3750/ C4500/ C4500X/ C3850/ C3750X/ C3650/ C3560/ C3560X/ C9200/ C9200L/ C9600/ C9300L/ C9800/ C1000/ C8500/ C8300/ C9300X/ C9400X/ C2960X/ C9200CX/ C9300LM/ C1300

دانلودها

محتواهای مرتبط

نظرات کاربران:

برچسب ها

شرکت مهندسی افق داده ها ایرانیان
استمرارقدم ها، تحقق رویاها
تماس با ما:
آدرس: تهران - خیابان مفتح شمالی - خیابان شهید ملایری پور - پلاک 100 واحد 10
تلفن: 58152000-021
فکس: 58152300-021
ایمیل: info@ofoghdadeha.com
دسترسی سریع:
 
logo-samandehi
تمامی حقوق این وبسایت برای شرکت مهندسی افق داده ها ایرانیان محفوظ است.
Copyright 2020 - 2024, Ofoghdadeha. All rights reserved