4/1

337
0

ماژول فیبر نوری فورتی نت FN-TRAN-LX

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 22 آذر 1402

خرید ماژول فیبر نوری فورتی نت مدل FN-TRAN-LX با مشخصات فنی Fortinet 1.25Gbps GE SFP LX transceiver module. جهت بررسی و مشاهده قیمت انواع "ماژول فورتی نت" از فروشگاه افق داده‌ها ایرانیان دیدن فرمایید.

سفارش گذاری 180 روزه

فروشنده: ساناز شرفی
ضمانت اصالت کالا
7 روز ضمانت بازگشت
خدمات پس از فروش
گارانتی کالا

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری فورتی نت FN-TRAN-LX :

  • Maximum Transmission Distance : 10Km
  • Module Type : SFP
  • Data Rate : 1.25Gbps
  • Media : SM
  • Connector Type : Duplex LC
  • Protocol Standard : 1000Base-LX
  • IEEE Standard : 802.3z

دانلودها

محتواهای مرتبط

نظرات کاربران:

برچسب ها

شرکت مهندسی افق داده ها ایرانیان
استمرارقدم ها، تحقق رویاها
تماس با ما:
آدرس: تهران - خیابان مفتح شمالی - خیابان شهید ملایری پور - پلاک 100 واحد 10
تلفن: 58152000-021
فکس: 58152300-021
ایمیل: info@ofoghdadeha.com
دسترسی سریع:
 
logo-samandehi
تمامی حقوق این وبسایت برای شرکت مهندسی افق داده ها ایرانیان محفوظ است.
Copyright 2020 - 2024, Ofoghdadeha. All rights reserved