4/1

204
0

ماژول QSFP سیسکو QSFP-100G-LR

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 بهمن 1402

خرید ماژول QSFP سیسکو "QSFP-100G-LR" با مشخصات فنی Cisco 100GBASE-LR QSFP Module, 10km over SMF. جهت بررسی و مشاهده قیمت انواع "ماژول سیسکو" از فروشگاه افق داده‌ها ایرانیان دیدن فرمایید.

سفارش گذاری 180 روزه

فروشنده: ساناز شرفی
ضمانت اصالت کالا
7 روز ضمانت بازگشت
خدمات پس از فروش
گارانتی کالا

مشخصات فنی ماژول QSFP سیسکو QSFP-100G-LR :

  • Type : 100GBASE-LR, 1310 nm, SMF
  • Cable Distance :  10km
  • Hot-swappable input/output device that plugs into a 100G Gigabit Ethernet Cisco QSFP port
  • Family Matrix Support : 
    • C9500/ ASR9000/ C9600/ C8500/ C9300X

دانلودها

محتواهای مرتبط

نظرات کاربران:

برچسب ها

شرکت مهندسی افق داده ها ایرانیان
استمرارقدم ها، تحقق رویاها
تماس با ما:
آدرس: تهران - خیابان مفتح شمالی - خیابان شهید ملایری پور - پلاک 100 واحد 10
تلفن: 58152000-021
فکس: 58152300-021
ایمیل: info@ofoghdadeha.com
دسترسی سریع:
 
logo-samandehi
تمامی حقوق این وبسایت برای شرکت مهندسی افق داده ها ایرانیان محفوظ است.
Copyright 2020 - 2024, Ofoghdadeha. All rights reserved